Komplexní péče o ženu a miminko

Masáž miminek- individuální kurz (4lekce po 60min.)

Očekáváte ve Vaší rodině nebo někdo z Vašich blízkých, kamarádek a známých příchod děťátka na svět a chtěli byste udělat radost nastávající mamince v podobě milého dárku?
Darujte milé potěšení od srdce.
Lidé potřebují pečující dotek, aby se zdravě rozvíjely orgány, mysl, duch a životní vztahy.
Doteky podporují láskyplný vztah mezi děťátkem a rodiči.

Dotek je prvním smyslem, který se vyvíjí v děloze a je posledním smyslem, který nás opouští, než zemřeme. Naše kůže je největší orgán a nejdůležitější a prvotní spojení se světem.
Kontakt je základní lidská potřeba a bez ní nemůžeme přežít.
Masáž miminka podporuje vytváření vazby a bezpečného pouta mezi maminkou a děťátkem, umožňuje plnou a vědomou pozornost a dává pocit, že jsem respektován. Využívá všech smyslů, podporuje empatii, lásku a pečující dotek.
Stimuluje oběhový, trávicí, hormonální, imunitní, nervový, dýchací, lymfaticky, vestibulární systém, lepší schopnost učit se, vylučování, lepší spánek, odstraňuje napětí z těla, pomáhá rozvoji svalů a svalového tonu.
Uvolnění po masáži může pomoci s plynatostí, zácpou a vylučováním, kolikami, rostoucími bolestmi, svalovým napětím, bolavým prořezáváním zoubků, zjemněním kůže.
Relaxace pomáhá normalizovat svalový tonus, lepším spánkem, snížením úrovně stresu a stresových hormonů a vyšší produkcí antistresových hormonů jako je oxytocin a serotonin.
Rodičům masáž pomáhá respektovat a pochopit lépe své dítě, dítěti i rodičům zvyšuje sebevědomí a důvěru, zlepšuje rodičovské kompetence, kvalitně strávený čas, zvýšení respektu a empatie ve společnosti.

Cena dárkové poukázky: 1500 Kč